Antwerpkalender 2008-2009
Zat. 05/07/2008 Hervatting van de trainingen -
Zat. 12/07/2008 19.00 u. K. Wijnegem V.C. - R.A.F.C. 1 - 1
Woe. 16/07/2008 19.30 u. K. Berchem Sport - R.A.F.C. 0 - 0
Zat. 19/07/2008 19.00 u. K. Wuustwezel F.C. - R.A.F.C. 1 - 6
Maa. 21/07/2008 19.00 u. K Gooreind VV - R.A.F.C. 0 - 5
Woe. 23/07/2008 19.30 u. R. Cappellen F.C. - R.A.F.C. 0 - 2
Zat. 26/07/2008 19.00 u. K.F.C. Antonia - R.A.F.C. 0 - 5
Vrij. 01/08/2008 20.45 u. Bristol City F.C. - R.A.F.C. 4 - 0
Zon. 03/08/2008 13.00 u. 10e jaarlijkse fandag (Bosuilstadion) -
Din. 05/08/2008 19.30 u. R.A.F.C. - Cercle Brugge K.S.V. 1 - 2
1 Woe. 13/08/2008 20.00 u. R.A.F.C. - K.A.S. Eupen 3 - 0
Zon. 17/08/2008 16.00 u. R.A.F.C. - K.S.K. Ronse
4e ronde Beker van België
1 - 2
Don. 21/08/2008 19.00 u. F.C. Nieuwkerken Sint-Niklaas - R.A.F.C. 2 - 1
2 Woe. 27/08/2008 20.00 u. KVSK United O.-L. - R.A.F.C. 1 - 1
3 Zon. 31/08/2008 15.00 u. R.A.F.C. - K. Lierse S.K. 0 - 0
4 Zon. 07/09/2008 15.00 u. K.S.K. Ronse - R.A.F.C. 2 - 0
5 Zon. 14/09/2008 15.00 u. R.A.F.C. - K. St.-Truidense V.V. 1 - 2
6 Zat. 20/09/2008 20.00 u. K.S.K. Beveren - R.A.F.C. 1 - 0
7 Zat. 27/09/2008 20.00 u. R.A.F.C. - F.C.M. Brussels S. 5 - 1
8 Zat. 04/10/2008 20.00 u. R. Exc. Virton - R.A.F.C. 0 - 2
9 Zon. 12/10/2008 15.00 u. R.A.F.C. - R.O.C. de Charleroi-March. 1 - 0
10 Zon. 19/10/2008 15.00 u. O.-H. Leuven - R.A.F.C. 0 - 2
11 Vrij. 24/10/2008 R.A.F.C. - bye -
Zat. 25/10/2008 14.00 u. R.A.F.C. - Footballeurs sans front. 2 - 2
12 Zon. 02/11/2008 15.00 u. K.F.C. V.W. Hamme - R.A.F.C. 2 - 3
13 Zon. 09/11/2008 15.00 u. Royal FC de Liège - R.A.F.C. 1 - 1
14 Zat. 15/11/2008 20.00 u. R.A.F.C. - KV Red Star Waasland 3 - 0
15 Zon. 23/11/2008 15.00 u. K. V. Oostende - R.A.F.C. 2 - 1
16 Zat. 29/11/2008 20.00 u. R.A.F.C. - U.R. Namur 4 - 0
17 Zat. 06/12/2008 20.00 u. R.F.C. Tournai - R.A.F.C. 2 - 1
18 Zat. 13/12/2008 20.00 u. R.A.F.C. - K.M.S.K. Deinze 4 - 1
19 Zon. 21/12/2008 15.00 u. K.V.K. Tienen - R.A.F.C. 2 - 2
20 Zat. 27/12/2008 20.00 u. K.A.S. Eupen - R.A.F.C. 0 - 0
22 Zat. 17/01/2009 20.00 u. K. Lierse S.K. - R.A.F.C. 4 - 1
23 Zat. 24/01/2009 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.K. Ronse 2 - 1
24 Zat. 31/01/2009 20.00 u. K. St.-Truidense V.V. - R.A.F.C. 0 - 0
25 Zat. 07/02/2009 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.K. Beveren 0 - 1
26 Zon. 15/02/2009 14.30 u. F.C.M. Brussels S. - R.A.F.C. 1 - 0
21 Woe. 18/02/2009 20.00 u. R.A.F.C. - KVSK United O.-L. 1 - 2
27 Zat. 21/02/2009 20.00 u. R.A.F.C. - R. Exc. Virton 2 - 1
28 Zon. 01/03/2009 15.00 u. R.O.C. de Charleroi-March. - R.A.F.C. 0 - 0
29 Zat. 07/03/2009 20.00 u. R.A.F.C. - O.-H. Leuven 1 - 1
30 Vrij. 13/03/2009 bye - R.A.F.C. -
31 Zat. 21/03/2009 20.00 u. R.A.F.C. - K.F.C. V.W. Hamme 1 - 0
32 Woe. 25/03/2009 20.00 u. R.A.F.C. - Royal FC de Liège 0 - 0
33 Woe. 01/04/2009 20.30 u. KV Red Star Waasland - R.A.F.C. 1 - 1
34 Zat. 04/04/2009 20.00 u. R.A.F.C. - K. V. Oostende 3 - 1
35 Zon. 12/04/2009 15.00 u. U.R. Namur - R.A.F.C. 0 - 3
36 Zat. 18/04/2009 20.00 u. R.A.F.C. - R.F.C. Tournai 2 - 1
37 Zon. 26/04/2009 15.00 u. K.M.S.K. Deinze - R.A.F.C. 1 - 3
38 Zon. 03/05/2009 15.00 u. R.A.F.C. - K.V.K. Tienen 1 - 0
E.R. Zat. 09/05/2009 20.00 u. R.F.C. Tournai - R.A.F.C.
kwalificatie voor de eindronde (heen)
0 - 0
E.R. Zat. 16/05/2009 20.00 u. R.A.F.C. - R.F.C. Tournai
kwalificatie voor de eindronde (terug)
2 - 0
E.R. Zon. 24/05/2009 16.00 u. R.A.F.C. - K.S.V. Roeselare 1 - 3
E.R. Don. 28/05/2009 20.30 u. K. Lierse S.K. - R.A.F.C. 0 - 0
E.R. Zon. 31/05/2009 16.00 u. R.A.F.C. - F.C.V. Dender E.H. 0 - 2
E.R. Don. 04/06/2009 20.30 u. F.C.V. Dender E.H. - R.A.F.C. 1 - 2
E.R. Zon. 07/06/2009 16.00 u. K.S.V. Roeselare - R.A.F.C. 4 - 2
E.R. Don. 11/06/2009 20.30 u. R.A.F.C. - K. Lierse S.K. 1 - 1
Einde competitie 2008-2009
 
 
Tegenstanders 2008-2009
Vriendschappelijk
K. Wijnegem V.C.
K. Berchem Sport
K. Wuustwezel F.C.
K Gooreind VV
R. Cappellen F.C.
K.F.C. Antonia
Bristol City F.C.
Cercle Brugge K.S.V.
F.C. Nieuwkerken Sint-Niklaas
Footballeurs sans front.
Competitie
K.A.S. Eupen
KVSK United O.-L.
K. Lierse S.K.
K.S.K. Ronse
K. St.-Truidense V.V.
K.S.K. Beveren
F.C.M. Brussels S.
R. Exc. Virton
R.O.C. de Charleroi-March.
O.-H. Leuven
K.F.C. V.W. Hamme
Royal FC de Liège
KV Red Star Waasland
K. V. Oostende
U.R. Namur
R.F.C. Tournai
K.M.S.K. Deinze
K.V.K. Tienen
Beker van België
K.S.K. Ronse