Antwerpkalender 2000-2001
Woe. 05/07/2000 19.00 u. K. Putte S.K. - R.A.F.C. 0 - 3
Zat. 08/07/2000 16.00 u. K.F.C. Antonia - R.A.F.C. 0 - 10
Zon. 09/07/2000 Oefenkamp in Iepenburg (Schoten)
(9 juli - 14 juli)
--- - ---
Woe. 12/07/2000 19.00 u. K. Wuustwezel F.C. - R.A.F.C. 0 - 8
Zat. 15/07/2000 19.00 u. K.F.C. Dessel Sport - R.A.F.C. 0 - 3
Woe. 19/07/2000 19.00 u. R.A.F.C. - Steaua Boekarest 0 - 0
Zat. 22/07/2000 19.00 u. K.V.C. Westerlo - R.A.F.C. 1 - 1
Woe. 26/07/2000 19.00 u. K. Maasland Maasm. - R.A.F.C. 1 - 7
Zat. 29/07/2000 19.30 u. R.A.F.C. - Fortuna Sittard
Galawedstrijd voor het 120-jarig bestaan van onze club
2 - 0
Din. 01/08/2000 19.00 u. K.F.C. Schoten S.K. - R.A.F.C. 1 - 1
Don. 03/08/2000 19.00 u. K. Rochus F.C. - R.A.F.C. 0 - 3
Zon. 06/08/2000 14.00 u. 2e jaarlijkse fandag (Bosuilstadion) -
Din. 08/08/2000 19.00 u. S.K. Grembergen - R.A.F.C. 0 - 8
1 Zat. 12/08/2000 20.00 u. K.V.C. Westerlo - R.A.F.C. 2 - 1
2 Zat. 19/08/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.K. Beveren 0 - 1
3 Zon. 27/08/2000 15.00 u. R. Charleroi S.C. - R.A.F.C. 1 - 0
4 Woe. 06/09/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.R.C. Harelbeke 2 - 0
5 Zat. 09/09/2000 20.00 u. R.A.F.C. - R.S.C. Anderlecht 0 - 3
6 Zat. 16/09/2000 20.00 u. K. Lierse S.K. - R.A.F.C. 4 - 1
Din. 26/09/2000 20.00 u. K.S.V. Ingelmunster - R.A.F.C. 3 - 1
7 Zon. 01/10/2000 15.00 u. K.A.A. Gent - R.A.F.C. 4 - 2
Zat. 07/10/2000 14.00 u. Eintracht Frankfurt - R.A.F.C. 2 - 1
8 Zat. 14/10/2000 20.00 u. R.A.F.C. - R. Exc. Moeskroen 1 - 0
9 Zat. 21/10/2000 20.00 u. K. Sp. Lokeren S.-N. W. - R.A.F.C. 0 - 1
10 Zon. 29/10/2000 15.00 u. R.A.F.C. - R. Standard de Liége 1 - 2
11 Woe. 01/11/2000 15.00 u. R.A.F.C. - K.R.C. Genk 1 - 0
Zon. 05/11/2000 15.00 u. R.A.F.C. - K.F.C. Schoten S.K.
1/16 finale Beker van België
1 - 0
12 Zon. 12/11/2000 15.00 u. R.A.A. Louviéroise - R.A.F.C. 2 - 2
13 Zon. 19/11/2000 15.00 u. R.A.F.C. - K.F.C. Germinal B.A. 1 - 2
14 Zon. 26/11/2000 15.00 u. Club Brugge K.V. - R.A.F.C. 2 - 0
15 Zat. 02/12/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.V. Mechelen 3 - 1
Woe. 06/12/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K. St.-Truidense V.V.
1/8 finale Beker van België
1 - 3
16 Zon. 10/12/2000 15.00 u. K.S.C. Eendracht Aalst - R.A.F.C. 0 - 4
17 Zat. 16/12/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K. St.-Truidense V.V. 2 - 0
18 Woe. 20/12/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.V.C. Westerlo 1 - 3
Don. 11/01/2001 19.30 u. R.A.F.C. - Bor. Mönchengladbach 2 - 2
Zon. 14/01/2001 15.00 u. R.A.F.C. - M.V.V. 4 - 0
19 Zat. 20/01/2001 20.00 u. K.S.K. Beveren - R.A.F.C. 2 - 1
20 Zat. 27/01/2001 20.00 u. R.A.F.C. - R. Charleroi S.C. 1 - 1
21 Zon. 04/02/2001 15.00 u. K.R.C. Harelbeke - R.A.F.C. 2 - 0
22 Vrij. 09/02/2001 20.00 u. R.S.C. Anderlecht - R.A.F.C. 2 - 0
23 Zat. 17/02/2001 20.00 u. R.A.F.C. - K. Lierse S.K. 0 - 0
Din. 20/02/2001 19.00 u. Groothertogdom Luxemburg - R.A.F.C. 1 - 1
24 Zat. 03/03/2001 K.R.C. Genk - R.A.F.C. 1 - 1
25 Zon. 11/03/2001 14.00 u. R.A.F.C. - K.A.A. Gent 1 - 0
26 Zat. 17/03/2001 20.00 u. R. Exc. Moeskroen - R.A.F.C. 3 - 2
Zat. 24/03/2001 16.00 u. DSC Arminia Bielefeld - R.A.F.C. 4 - 1
27 Zat. 31/03/2001 20.00 u. R.A.F.C. - K. Sp. Lokeren S.-N. W. 2 - 1
28 Zat. 07/04/2001 20.00 u. R. Standard de Liége - R.A.F.C. 0 - 1
29 Zat. 14/04/2001 20.00 u. R.A.F.C. - R.A.A. Louviéroise 1 - 1
30 Zon. 22/04/2001 15.00 u. K.F.C. Germinal B.A. - R.A.F.C. 3 - 1
31 Zon. 29/04/2001 15.00 u. R.A.F.C. - Club Brugge K.V. 0 - 1
32 Vrij. 04/05/2001 20.30 u. K.V. Mechelen - R.A.F.C. 0 - 3
33 Zat. 12/05/2001 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.C. Eendracht Aalst 0 - 0
34 Zon. 20/05/2001 15.00 u. K. St.-Truidense V.V. - R.A.F.C. 1 - 1
Zat. 26/05/2001 18.00 u. R.A.F.C. - R.A.F.C. Wembley '93
Wembley day op de Bosuil
6 - 5
Einde competitie 2000-2001
 
 
Tegenstanders 2000-2001
Vriendschappelijk
K. Putte S.K.
K.F.C. Antonia
K. Wuustwezel F.C.
K.F.C. Dessel Sport
Steaua Boekarest
K.V.C. Westerlo
K. Maasland Maasm.
Fortuna Sittard
K.F.C. Schoten S.K.
K. Rochus F.C.
S.K. Grembergen
K.S.V. Ingelmunster
Eintracht Frankfurt
Bor. Mönchengladbach
M.V.V.
Groothertogdom Luxemburg
DSC Arminia Bielefeld
R.A.F.C. Wembley '93
Competitie
K.S.K. Beveren
R. Charleroi S.C.
K.R.C. Harelbeke
R.S.C. Anderlecht
K. Lierse S.K.
K.A.A. Gent
R. Exc. Moeskroen
K. Sp. Lokeren S.-N. W.
R. Standard de Liége
K.R.C. Genk
R.A.A. Louviéroise
K.F.C. Germinal B.A.
Club Brugge K.V.
K.V. Mechelen
K.S.C. Eendracht Aalst
K. St.-Truidense V.V.
K.V.C. Westerlo
Beker van België
K.F.C. Schoten S.K.
K. St.-Truidense V.V.