Antwerpkalender 1999-2000
Zon. 04/07/1999 16.00 u. F.C. Herleving Sint-Pauwels - R.A.F.C. 0 - 6
Woe. 07/07/1999 19.30 u. R.A.F.C. - K.V.C. Westerlo
1/4 finale Beker Ludo Coeck
1 - 0
Zat. 10/07/1999 19.30 u. K. Lierse S.K. - R.A.F.C.
1/2 finale Beker Ludo Coeck (pen. 3-4)
0 - 0
Woe. 14/07/1999 19.00 u. K. Wuustwezel F.C. - R.A.F.C. 0 - 7
Zon. 18/07/1999 19.30 u. K.F.C. Lommelse S.K. - R.A.F.C.
finale Beker Ludo Coeck
0 - 1
Maa. 19/07/1999 Oefenkamp Iepenburg (Schoten) --- - ---
Woe. 21/07/1999 19.00 u. K.F.C. Schoten S.K. - R.A.F.C. 0 - 2
Zat. 24/07/1999 19.30 u. R.A.F.C. - Beitar Jerusalem 0 - 1
Zat. 31/07/1999 19.30 u. AA Gent - PSV Eindhoven
Guldensporentrofee
0 - 1
Zat. 31/07/1999 20.30 u. R.A.F.C. - PSV Eindhoven
Guldensporentrofee 1999
2 - 0
Zat. 31/07/1999 21.30 u. K.A.A. Gent - R.A.F.C.
Guldensporentrofee 1999
0 - 0
Din. 03/08/1999 20.00 u. R.A.F.C. - K.V. Mechelen
1e ronde Ligabeker (penalty's 4-2)
1 - 1
Zat. 07/08/1999 15.00 u. 1e jaarlijkse fandag (Bosuilstadion) --- - ---
1 Woe. 11/08/1999 19.30 u. K.F.C. Dessel Sport - R.A.F.C. 1 - 3
Zat. 21/08/1999 20.00 u. R.A.F.C. - K.A.S. Eupen
4e ronde Beker van België
3 - 0
2 Woe. 25/08/1999 20.00 u. R.A.F.C. - Royal Tilleur FC Liégeois 2 - 0
Zon. 29/08/1999 16.00 u. K.V.V. Overpelt-Fabriek - R.A.F.C.
5e ronde Beker van België
2 - 5
Din. 31/08/1999 19.30 u. R.A.F.C. - Manchester Utd. II 2 - 2
3 Zon. 05/09/1999 15.00 u. K.S.V. Roeselare - R.A.F.C. 1 - 2
4 Zat. 11/09/1999 20.00 u. R.A.F.C. - Cercle Brugge K.S.V. 1 - 1
5 Zat. 18/09/1999 20.00 u. R.A.F.C. - R. Cappellen F.C. 4 - 0
6 Zon. 26/09/1999 15.00 u. FC Eendracht Hekelgem - R.A.F.C. 1 - 5
7 Zat. 02/10/1999 20.00 u. R.A.F.C. - R.W.D.Molenbeek 1 - 1
Woe. 06/10/1999 20.00 u. R.A.F.C. - R. Exc. Moeskroen
2e ronde Ligabeker
1 - 2
8 Zon. 10/10/1999 14.00 u. F.C. Denderleeuw - R.A.F.C. 1 - 3
Zat. 16/10/1999 20.00 u. R.A.F.C. - K. Heusden-Zolder
1/16 finale Beker van België
4 - 0
9 Zat. 23/10/1999 20.00 u. R.A.F.C. - R.C.S. Visétois 4 - 2
10 Zon. 31/10/1999 15.00 u. K.V. Kortrijk - R.A.F.C. 2 - 3
11 Zat. 06/11/1999 20.00 u. R.A.F.C. - K. Maasland Maasm. 1 - 1
12 Zon. 14/11/1999 15.00 u. K.M.S.K. Deinze - R.A.F.C. 0 - 3
16 Zat. 20/11/1999 20.00 u. R.A.F.C. - K.F.C. Turnhout 4 - 0
13 Zon. 28/11/1999 15.00 u. K.S.V. Ingelmunster - R.A.F.C. 0 - 1
14 Zat. 04/12/1999 20.00 u. R.A.F.C. - K.V.K. Tienen 1 - 0
15 Zat. 11/12/1999 20.00 u. K. V. Oostende - R.A.F.C. 1 - 2
Zat. 18/12/1999 20.00 u. R.A.F.C. - K. Lierse S.K.
1/8 finale Beker van België (1-2 n.v.)
1 - 2
17 Zat. 08/01/2000 20.00 u. R.A.A. Louviéroise - R.A.F.C. 2 - 0
18 Zat. 15/01/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.F.C. Dessel Sport 5 - 0
19 Zon. 23/01/2000 15.00 u. Royal Tilleur FC Liégeois - R.A.F.C. 0 - 3
20 Zat. 29/01/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.V. Roeselare 2 - 1
21 Zon. 06/02/2000 15.00 u. Cercle Brugge K.S.V. - R.A.F.C. 1 - 1
22 Zon. 13/02/2000 15.00 u. R. Cappellen F.C. - R.A.F.C. 3 - 3
23 Zat. 19/02/2000 20.00 u. R.A.F.C. - FC Eendracht Hekelgem 4 - 1
Din. 22/02/2000 19.30 u. R.A.F.C. - Zimyt Sint-Petersburg 1 - 0
24 Zon. 27/02/2000 14.30 u. R.W.D.Molenbeek - R.A.F.C. 0 - 2
25 Zat. 11/03/2000 20.00 u. R.A.F.C. - F.C. Denderleeuw 1 - 1
26 Zon. 19/03/2000 15.00 u. R.C.S. Visétois - R.A.F.C. 2 - 2
27 Zat. 25/03/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.V. Kortrijk 5 - 1
28 Zat. 01/04/2000 18.00 u. K. Maasland Maasm. - R.A.F.C. 2 - 1
29 Zat. 08/04/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.M.S.K. Deinze 2 - 0
30 Woe. 12/04/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.V. Ingelmunster 2 - 0
31 Zon. 16/04/2000 15.00 u. K.F.C. Turnhout - R.A.F.C. 0 - 1
32 Zat. 22/04/2000 20.00 u. R.A.F.C. - K. V. Oostende 5 - 2
33 Zon. 30/04/2000 15.00 u. R.A.F.C. - R.A.A. Louviéroise 0 - 0
34 Zon. 07/05/2000 15.00 u. K.V.K. Tienen - R.A.F.C. 1 - 5
Don. 11/05/2000 19.00 u. Ontvangst van onze kampioenen op het Antwerps Stadhuis
Massale verzameling der supporters op de Grote Markt
--- - ---
Vrij. 12/05/2000 19.30 u. R.A.F.C. - Manchester Utd. II 1 - 0
Zat. 13/05/2000 20.00 u. Officieel kampioenenbal in de stadsfeestzaal op de Meir --- - ---
Einde competitie 1999-2000
 
 
Tegenstanders 1999-2000
Vriendschappelijk
F.C. Herleving Sint-Pauwels
K.V.C. Westerlo
K. Lierse S.K.
K. Wuustwezel F.C.
K.F.C. Lommelse S.K.
K.F.C. Schoten S.K.
Beitar Jerusalem
PSV Eindhoven
K.A.A. Gent
Manchester Utd. II
Zimyt Sint-Petersburg
Competitie
K.F.C. Dessel Sport
Royal Tilleur FC Liégeois
K.S.V. Roeselare
Cercle Brugge K.S.V.
R. Cappellen F.C.
FC Eendracht Hekelgem
R.W.D.Molenbeek
F.C. Denderleeuw
R.C.S. Visétois
K.V. Kortrijk
K. Maasland Maasm.
K.M.S.K. Deinze
K.F.C. Turnhout
K.S.V. Ingelmunster
K.V.K. Tienen
K. V. Oostende
R.A.A. Louviéroise
Beker van België
K.A.S. Eupen
K.V.V. Overpelt-Fabriek
K. Heusden-Zolder
K. Lierse S.K.