Antwerpkalender 2010-2011
Maa. 14/06/2010 Hervatting training (eerste luik) -
Vrij. 25/06/2010 19.00 u. K.F.C. Berendrecht Sp. - R.A.F.C. 2 - 9
Vrij. 25/06/2010 Einde training (eerste luik) -
Maa. 12/07/2010 Hervatting training (tweede luik) -
Zon. 18/07/2010 16.00 u. R.A.F.C. - K.F.C. Germinal B.A. 1 - 0
Woe. 21/07/2010 16.00 u. K.F.C. Schoten S.K. - R.A.F.C. 0 - 4
Don. 22/07/2010 19:00 u. Horendonk F.C. - R.A.F.C. 1 - 8
Zat. 24/07/2010 19.00 u. K.F.C. Lentezon Beerse - R.A.F.C. 0 - 3
Zon. 25/07/2010 19.00 u. K.F.C. Antonia - R.A.F.C. 1 - 2
Din. 27/07/2010 19.30 u. K. Berchem Sport - R.A.F.C. 0 - 2
Zat. 31/07/2010 19.00 u. R. Cappellen F.C. - R.A.F.C. 0 - 1
Zon. 01/08/2010 13.00 u. 12e jaarlijkse fandag (Bosuilstadion) -
Din. 03/08/2010 19.30 u. K. Wijnegem V.C. - R.A.F.C. 0 - 7
Zat. 07/08/2010 16:00 u. Inverness Caledonian Thistle FC - R.A.F.C. 1 - 1
Din. 10/08/2010 19.00 u. KSK 's Gravenwezel - R.A.F.C. 1 - 2
Zat. 14/08/2010 20.00 u. R.A.F.C. - R.U.S. Givry
4e ronde Beker van BelgiŽ
2 - 1
1 Woe. 18/08/2010 20.00 u. A.F.C. Tubize - R.A.F.C. 1 - 2
2 Woe. 25/08/2010 20.00 u. R.A.F.C. - K. Rupel Boom F.C. 2 - 1
3 Zat. 28/08/2010 20.00 u. K.V. Turnhout - R.A.F.C. 2 - 2
4 Zat. 04/09/2010 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.V. Roeselare 2 - 2
5 Zat. 11/09/2010 20.00 u. R.F.C. Tournai - R.A.F.C. 1 - 3
6 Zat. 18/09/2010 20.00 u. R.A.F.C. - KV RS Waasl.-SK Bev. 1 - 1
Woe. 22/09/2010 20.00 u. K. Lutlommel V.V. - R.A.F.C.
5e ronde Beker van BelgiŽ
2 - 3
7 Zon. 26/09/2010 15.00 u. K.V.K. Tienen - R.A.F.C. 1 - 3
Woe. 29/09/2010 19.00 u. Groothertogdom Luxemburg - R.A.F.C. 1 - 1
8 Zat. 02/10/2010 20.00 u. R.A.F.C. - R.A.E.C. de Mons 1 - 2
9 Zat. 09/10/2010 20.00 u. R.A.F.C. - Lommel United 0 - 4
10 Zon. 17/10/2010 15.00 u. F.C.V. Dender E.H. - R.A.F.C. 3 - 1
11 Zat. 23/10/2010 20.00 u. R.A.F.C. - K.S.K. Heist 1 - 2
Woe. 27/10/2010 20.45 u. R. Standard de Liťge - R.A.F.C.
1/16 finale Beker van BelgiŽ
2 - 1
12 Zon. 31/10/2010 15.00 u. R. Boussu Dour Bor. - R.A.F.C. 3 - 0
13 Zat. 06/11/2010 20.00 u. R.A.F.C. - F.C.M. Brussels S. 1 - 1
14 Zon. 14/11/2010 15.00 u. K. Stand. Wetteren - R.A.F.C. 2 - 2
15 Zon. 21/11/2010 15.00 u. O.-H. Leuven - R.A.F.C. 2 - 0
16 Zat. 27/11/2010 20.00 u. R.A.F.C. - K.V. Oostende 1 - 0
18 Zat. 11/12/2010 20.00 u. R.A.F.C. - A.F.C. Tubize 2 - 0
20 Zat. 08/01/2011 20.00 u. R.A.F.C. - K.V. Turnhout 2 - 0
21 Zat. 15/01/2011 20.00 u. K.S.V. Roeselare - R.A.F.C. 2 - 0
17 Woe. 19/01/2011 20.00 u. R.A.F.C. - R.C.S. Visť 2 - 2
22 Zon. 23/01/2011 14.30 u. KV RS Waasl.-SK Bev. - R.A.F.C. 1 - 1
23 Zat. 29/01/2011 20.00 u. R.A.F.C. - R.F.C. Tournai 3 - 2
24 Zat. 05/02/2011 20.00 u. R.A.F.C. - K.V.K. Tienen 5 - 1
19 Zon. 13/02/2011 15.00 u. K. Rupel Boom F.C. - R.A.F.C. 0 - 2
25 Zat. 19/02/2011 20.00 u. R.A.E.C. de Mons - R.A.F.C. 1 - 0
26 Zat. 26/02/2011 20.00 u. Lommel United - R.A.F.C. 3 - 0
27 Zat. 05/03/2011 20.00 u. R.A.F.C. - F.C.V. Dender E.H. 1 - 2
28 Zon. 20/03/2011 14.00 u. K.S.K. Heist - R.A.F.C. 2 - 3
29 Zat. 26/03/2011 20.00 u. R.A.F.C. - R. Boussu Dour Bor. 2 - 1
30 Vrij. 01/04/2011 20.30 u. F.C.M. Brussels S. - R.A.F.C. 1 - 0
31 Zat. 09/04/2011 20.00 u. R.A.F.C. - K. Stand. Wetteren 3 - 1
32 Zon. 17/04/2011 15.00 u. K.V. Oostende - R.A.F.C. 1 - 3
33 Zon. 24/04/2011 15.00 u. R.A.F.C. - O.-H. Leuven 2 - 2
34 Zon. 01/05/2011 15.00 u. R.C.S. Visť - R.A.F.C. 3 - 1
Din. 03/05/2011 19.00 u. K. Wuustwezel F.C. - R.A.F.C. 2 - 3
Zat. 07/05/2011 17.30 u. R.A.F.C. - King Darko B.V's
officieuze wedstrijd - deze telt niet mee in de statistieken
7 - 3
Vrij. 10/06/2011 19.30 u. K.F.C. Berendrecht Sp. - R.A.F.C. 1 - 7
Vrij. 17/06/2011 19.30 u. K. Merksem S.C. - R.A.F.C. 0 - 6
Einde competitie 2010-2011
 
 
Tegenstanders 2010-2011
Vriendschappelijk
K.F.C. Berendrecht Sp.
K.F.C. Germinal B.A.
K.F.C. Schoten S.K.
Horendonk F.C.
K.F.C. Lentezon Beerse
K.F.C. Antonia
K. Berchem Sport
R. Cappellen F.C.
K. Wijnegem V.C.
Inverness Caledonian Thistle FC
KSK 's Gravenwezel
Groothertogdom Luxemburg
K. Wuustwezel F.C.
King Darko B.V's
K. Merksem S.C.
Competitie
A.F.C. Tubize
K. Rupel Boom F.C.
K.V. Turnhout
K.S.V. Roeselare
R.F.C. Tournai
KV RS Waasl.-SK Bev.
K.V.K. Tienen
R.A.E.C. de Mons
Lommel United
F.C.V. Dender E.H.
K.S.K. Heist
R. Boussu Dour Bor.
F.C.M. Brussels S.
K. Stand. Wetteren
O.-H. Leuven
K.V. Oostende
R.C.S. Visť
Beker van België
R.U.S. Givry
K. Lutlommel V.V.
R. Standard de Liťge